NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kars Toros Evden Eve Nakliyat
Şehir Kars
Yetkili Yavuz Bey
Telefon

0552 022 92 14

0552 022 92 14

Adres Fatih Cad. No: 36 Merkez/Kars
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İnsanlar farklı sebeplerle bir yerden bir diğerine taşınmak zorunda kalabilmektedir. Bu sebepler arasında eğitim, iş ve yaşam standartları büyük bir paya sahiptir. Toros Nakliyat olarak, şirketimiz hangi sebeple olursa olsun müşterilerinin nakliyat talebini yerine getirmektedir. Kars evden eve nakliyat şirketleri arasında adeta bir yıldız gibi parlayan firmamız, sahip olduğu üstün hizmet anlayışı sayesinde işlemlerin problemsiz bir şekilde tamamlanmasını sağlanmaktadır. Profesyonel nakliyat elemanları ve son teknoloji ürünü araçların kullanıldığı nakliyat hizmetlerinde taşıma sırasında sorun ortaya çıkma ihtimali minimuma indirilmektedir. Nakliyatın güvenliği hakkında müşterilerimizin de fikir sahibi olabilmesi için iş öncesinde bilgilendirme yapılmaktadır.

Kars Şehir İçi Nakliyat

Müşterilerimiz tarafından firmamıza emanet edilen eşyaların şehir içinde hızlı bir şekilde taşınabilmesi için şirketimiz tarafından işlemler öncesinde planlama yapılmaktadır. Planlama sırasında müşterilerimizin eşyaları hakkında detaylı bilgiler alınmakta ve taşımanın yapılacağı adresler not alınmaktadır. Sonrasında alınan bilgiler doğrultusunda, kullanılacak araçlar, ihtiyaç duyulacak malzemeler ve görevlendirilecek çalışanlar belirlenmektedir. Günü geldiğinde de Kars şehir içi nakliyat işlemlerine müşterilerimizin belirttiği saatte başlanmaktadır. Nakliyat sürecinde geçilen adımlar hakkında müşterilerimiz aydınlatılmakta kafalarındaki soru işaretleri giderilmektedir. Ekip arkadaşlarımızın müşterilerimizle sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilmeleri için gereken eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler ve diğer etkenler sayesinde şehir içinde, kısa mesafede verilen nakliyat hizmetinin kusursuz olması sağlanmaktadır.

Kars Şehirler Arası Nakliyat

Kars, Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olduğu için kentteki taşınma trafiği oldukça yoğundur. Bu yoğunluk Kars ile diğer şehirler arasında da gözlemlenmektedir. Buna bağlı olarak insanların güvenli nakliyat firmalarına ihtiyacı vardır. Şirketimiz bu ihtiyacı karşılamak ve vatandaşlarımızın Kars şehirler arası nakliyat isteklerine cevap verebilmek için yıllardır çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun süredir çalışan şirketimizin kazandığı tecrübe ve bu tecrübenin getirdiği değişimler, şehirler arası nakliyat alanında firmamızın bir numara olmasına vesile olmuştur. Firmamız bu ününü korumak ve tüm vatandaşlarımızın kaliteli şehirler arası nakliye hizmetlerine ulaşabilmelerini mümkün kılmak için kesintisiz olarak çalışmaktadır. Eğer siz de bu kesintisiz hizmetten yararlanmak istiyorsanız müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

2 Adet Yorum Var, Kars Toros Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kars Toros Evden Eve Nakliyat   30-09-2019

Firmanız ile şehir içi nakliyat hizmeti alarak eşyalarımı taşıdım. Oldukça profesyonel bir şekilde hareket ederek sorunsuz bir şekilde nakliyat hizmeti vermeyi başardınız. Verilen hizmetler sayesinde hızlı bir süreç yaşadım ve stresten uzak kaldım. Paketleme ve ambalajlama işlemleri oldukça titizlikle yapıldı. Teşekkürler.


Kars Toros Evden Eve Nakliyat   30-09-2019

Uygun fiyatları ile derdime derman olan bir firma. Teşekkürü borç biliyorum tüm personellerine. Firmanın evden eve nakliyat konusunda sorunsuz bir şekilde hizmet verdiğine kefilim. Eşyalarınızı dikkatle taşıyor ve paketliyorlar. Arkadaşım tavsiyesi üzerine bu firma ile eşyalarımı taşıdım ve memnunum.