NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Diyarbakır Serdar Profesyonel Eşya Taşıma
Şehir Diyarbakır
Yetkili Serdar Bey
Telefon

0544 270 14 14

0544 270 14 14

Adres Merkez İş Bankası Karşısı No: 26 Merkez/Diyarbakır
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Diyarbakır ilinde ikamet etmekte olan hemşerilerimiz başta olmak üzere tüm Türkiye’deki vatandaşlarımız Diyarbakır evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Şirketimiz, verilen hizmetin üst seviyede kaliteye sahip olabilmesi için gerekli çalışmaları ve geliştirmeleri yapmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen taşımacılık işlemlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi için gereken girişimler şirket yöneticilerimiz tarafından yapılmıştır. Bu sayede, sorunsuz nakliyatın garantisi verilmektedir. Firmamızın verdiği nakliyat hizmetlerinde hangi problemle karşılaşılırsa karşılaşılsın kısa sürede çözüm bulunmakta ve müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Bu durum müşterilerimizin stres olmalarını engellemekle birlikte, memnuniyet seviyelerinin yükselmesine de katkıda bulunmaktadır.

Diyarbakır Şehir İçi Nakliyat

Firmamız Diyarbakır şehir içi nakliyat hizmetlerinde farklı kategorilere sahiptir. Bu kategoriler ofis taşımacılığı, parça eşya nakliyatı, evden eve nakliye gibi farklı taşımacılık hizmetlerini belirtmektedir. Şirketimiz tarafından sunulan bu hizmetler sırasında uygun prosedürlerin uygulanabilmesi için personellerimiz eğitimlerden geçmektedir. Bu eğitimler sonrasında uygulamalı ve sözlü olarak testler yapılmaktadır. Testler sonrasında yeterli olduğu tespit edilen kişilerle beraber çalışılmaya devam edilmekte, diğerleriyle çalışmalara son verilmektedir. Çalışılmaya devam edilen personellerimiz ve üst düzey araçlarımız ile birlikte müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için yeni çözümler aranmaktadır. Şehir içi nakliye hizmetimiz ile eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerimizin firmamıza ulaşması yeterlidir. Ulaşım kanallarımızdan olan müşteri hizmetlerimiz sayesinde verilen hizmet hakkında detaylı bilgiler telefon üzerinden alınabilmektedir.

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat

Diyarbakır ilinde iş yeri ya da evi bulunan, ve buralardaki eşyalarını başka bir vilayete taşımak isteyen kişilerin tercih edebileceği hizmet şehirler arası nakliyedir. Firmamız kuruluşundan bu yana verdiği Diyarbakır şehirler arası nakliyat hizmeti sayesinde farklı şehirler ile Diyarbakır arasında taşımacılık işlemine ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza yardımcı olmaktadır. Nakliyat hizmetlerinin güvenle tamamlanabilmesi için paketleme, yükleme, sigortalama ve taşıma gibi işlemlere büyük özen gösterilmektedir. Gösterilen özen sayesinde dahi uzun yollarda bile sorunsuz bir şekilde nakliye işlemi yapılabilmektedir. Müşterilerimizin bu hizmetlerden yararlanabilmesi için şirketimiz ile temasa geçmesi yeterlidir. Karşılıklı bilgi alışverişleri sonrasında fiyat teklifi sunulmaktadır. Sunulan fiyat teklifi dahilinde anlaşma sağlanması durumunda zaman kaybetmeden planlama aşamasına geçilmektedir.

2 Adet Yorum Var, Diyarbakır Serdar Profesyonel Eşya Taşıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Diyarbakır Serdar Profesyonel Eşya Taşıma   30-09-2019

Firmayla ilk kez çalıştım ve çok memnun kaldım. Personelleri güler yüzlü ve anlayışlılar. İşinde usta personellerle çalışmanız beni çok memnun etti. Taşınma konusu kafamı karıştırırken sağolsunlar çok yardımcı oldular. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Bir daha taşınırsam eğer aklımda olacak bir firma.


Diyarbakır Serdar Profesyonel Eşya Taşıma   30-09-2019

Gerçekten işinde usta personellerle çalışıyorlar. Çok memnun kalmakla birlikte beni büyük bir dertten kurtardılar. Aklımda şüpheler vardı paketleme konusunda korkmuştum ama sağolsunlar eşyalarımda bir çizik bile çıkmadı. Çok teşekkür ediyorum hepsine.