NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Artvin Özdilek Nakliyat
Şehir Artvin
Yetkili Uğur Bey
Telefon

0538 631 11 12

0538 631 11 12

Adres Yavuz Selim Caddesi, No: 15 Merkez/Artvin
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çeşitlilik sahibi olması sebebiyle Artvin ilinde pek çok eğitim ve iş fırsatı bulunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen vatandaşlarımız hem şehir içi hem de şehirler arası taşınmaktadır. Taşınma sırasında eşyaların aktarımının güvenli bir şekilde tamamlanabilmesi için firmamızdan yardım alınması gerekmektedir. Artvin evden eve nakliyat firmalarından biri olarak Özdilek Nakliyat yüksek hizmet kalitesi sayesinde sektörün bir numaralı şirketi olmayı başarabilmiştir. Firmamızın bu başarısının ardında pek çok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden en önemlisi şüphesiz ki tecrübedir. Kurulduğumuz güden itibaren gerçekleştirdiğimiz yüzlerce nakliyat hizmetinden kazanılan tecrübe sayesinde en doğru teknikler bulunmuş ve geliştirilmiştir.

Artvin Şehir İçi Nakliyat

Artvin şehir içi nakliyat hizmeti Artvin içerisinde yapılacak nakliyat işlemleri için tercih edilebilmektedir. Bu hizmet sırasında farklı adımlardan geçilmektedir. Adımlardan ilki ve en önemlisi sigortalamadır. Şirketimiz aracılığıyla aktarımı yapılacak eşyaların ve malzemelerin tümü güvenilir sigorta firmaları tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalama sonrasında, randevu tarihinde, müşterilerimizin belirtmiş olduğu adreslere ulaşılmakta ve ambalajlama işlemlerine başlanmaktadır. Eşyalar ambalajlanırken özelliklerine göre farklı teknikler uygulanmaktadır. Ustaca yapılan paketleme işlemleri sonrasında asansörle indirilen eşyalar nakliyat kamyonlarına aktarılmaktadır. Engebeli ve virajlı yollarda eşyaların sarsılmasını ve devrilmesini engellemek için sabitleme yapılmaktadır. Ardından eşyalar istenilen noktaya ulaştırılmak amacıyla yola çıkmaktadır. Son olarak evlere ya da ofislere eşyalar taşınmakta ve yerleştirme yapılmaktadır.

Artvin Şehirler Arası Nakliyat

Artvin şehirler arası nakliyat denildiğinde pek çok vatandaşımızın gözü korkmaktadır. Bu korkunun sebebi yolların zorluğu, uzunluğu ve tehlikesidir. Bunun yanında eşyaların gereken şekilde korunmaması da nakliyat hizmeti alacak kişilerin korkma sebepleri arasındadır. Ancak şirketimizden şehirler arası nakliye hizmeti alan kişilerin endişe duymasına sebep olacak faktörler tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Uzun yollarda karşılaşılabilecek sorunların önlenebilmesi için tecrübeli şoförler araçları kullanmaktadır. Ayrıca, şehirler arası taşımacılık işlemleri için uzun yola uygun nakliyat kamyonları tercih edilmektedir. Yolların güncel durumuna göre kamyonlarda değişiklikler yapılmaktadır. Eşyaların paketlenmesi sırasında da ekstra malzeme kullanılmakta ve mutlaka sabitleme çalışmaları yapılmaktadır. Bu önlemler sayesinde firmamız Türkiye’nin en başarılı şehirler arası taşımacılık firmalarından biri olmayı başarabilmiştir.

2 Adet Yorum Var, Artvin Özdilek Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Artvin Özdilek Nakliyat   30-09-2019

Bir kere eşyaları sigortalıyorlar bu çok iyi bir şey. Eşyalarımız zarar görmüyor bu sayede. araç takibi yapılıyor. Güvenli bir firma. Biz çok memnun kaldık Herkese tavsiye edebileceğimiz bir firma. Sıkıcı taşınma sürecini keyifli hale getiriyorlar. Hepsine çok teşekkür ederiz. kolay gelsin


Artvin Özdilek Nakliyat   30-09-2019

İşinde usta personellerle çalışıyorlar. Bize çok yardımları oldu. Kaliteli hizmet veriyorlar bu çok iyi bir şey. Eşyalarıma zarar gelmesinden korktum. Şükür ki eşyalarıma bir şey olmadı. Herkese çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar