NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Aksaray Bizim Evden Eve Taşımacılık
Şehir Aksaray
Yetkili Aziz Bey
Telefon

0545 270 24 77

0545 270 24 77

Adres Cumhuriyet Blv. No: 21 Merkez/Aksaray
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sırasında firmaların takip etmesi gereken pek çok adım bulunmaktadır. Bu adımlardan ilki sigortalamadır. Eşyalar sigortalandıktan sonra randevu tarihi ve saatinde Aksaray evden eve nakliyat ekiplerimiz tarafından belirli özelliklerine göre kategorilere ayırılmaktadır. Sonrasında en uygun paketleme malzemeleri ve teknikleriyle ambalajlama yapılmaktadır. Ambalajlanan eşyalar gerekirse kas gücüyle, gerekirse de asansörlerle, Bizim Nakliyat ekipleri tarafından zemine indirilmekte ve araca yüklenmektedir. Araca yüklenen eşyalar tecrübeli şoförlerimiz ve ekibimizle birlikte hedef noktaya taşınmaktadır. Son olarak eşyalar ofislerin ya da binaların içerisine taşınmakta ve nakliyat işlemleri tamamlanmaktadır. Firmamız sunmakta olduğu nakliye hizmetini hem şehir içinde hem de şehirler arasında vermektedir.

Aksaray Şehir İçi Nakliyat

Aksaray içinde eşyalarını taşımak isteyen müşterilerimiz Aksaray şehir içi nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Firmamız, Aksaray içindeki herhangi bir noktadan bir diğer noktaya vermekte olduğu bu hizmeti gün içinde tamamlayabilmektedir. Şirketimiz tarafından verilen bu hizmette son model nakliyat araçları kullanılmaktadır. Teknik sebeplerden dolayı meydana gelebilecek problemlerin önlenebilmesi için araçlarımızın bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Ömrünü tamamladığı tespit edilen araç parçaları yenileriyle değiştirilmektedir. Bu durum taşıma sırasında kullanılan asansörler için de geçerlidir. Piyasadaki en kaliteli asansörleri kullanılmakta ve belirli aralıklarla kontroller yapılmaktadır. Bakım sırasında tespit edilen sorunlar ivedilikle giderilmekte ve eskiyen parçalar mutlaka değiştirilmektedir. Bu sayede yapılan şehir içi nakliyat işlemlerinin güvenli bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Aksaray Şehirler Arası Nakliyat

Bizim Nakliyat, Türkiye çapında hizmet veren bir şirket olduğu için Aksaray şehirler arası nakliyat hizmetleri için de tercih edilebilir. Şirketimiz, şehirler arası nakliye hizmeti alacak müşterilerimizin stresini ortadan kaldırmak için detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Bu bilgilendirme sırasında şehirler arası nakliye sırasında hangi adımlara ekstradan özen gösterildiği de belirtilmektedir. Firmamızın sunmakta olduğu bu hizmet 81 ilde verilmektedir. Bu sayede Aksaray ile Türkiye’nin herhangi bir noktası arasında nakliye işlemleri yapılabilmektedir. Verilen hizmetin ücreti kullanılacak malzemelere, araçlara, asansörlere, görevlendirilecek personellerin sayısına, taşınacak eşyaların özelliklerine, boyutuna ve taşımanın gerçekleşeceği iki nokta arasındaki mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.

2 Adet Yorum Var, Aksaray Bizim Evden Eve Taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Aksaray Bizim Evden Eve Taşımacılık   30-09-2019

Bizim nakliyat tamda bizim için diyebilirim. Firma oldukça profesyonel bir şekilde eşyalarınızı paketliyor, son teknoloji taşıma araçları ile de hızlıca taşıyor. Şehirler arası nakliyat hizmeti aldım. Oldukça uzun mesafe eşya taşısalar bile hiçbir şekilde zarar vermeden yeni adresime taşıdılar. Teşekkür ediyor kolaylıklar diliyorum.


Aksaray Bizim Evden Eve Taşımacılık   30-09-2019

Son derece kaliteli hizmetler veren bir firma. Bir arkadaşım ve ben ayrı olarak nakliyat hizmeti aldık. Her iki hizmette de memnun kalarak ayrıldık. Personeller yaptığı işin ehli olmuşlar. Eşyaları profesyonel bir şekilde paketliyor, hızlı bir şekilde taşıyarak zamandan kazandırıyorlar. Hepinize tavsiye ediyorum. Tekrar ihtiyacım olursa tekrar bu firmayı arayacağım.